درباره ما

پایگاه خبری بخریم، نخریم در سال ۱۳۹۶ با هدف معرفی، به چالش کشیدن و فرهنگ سازی برای استفاده و مصرف کالاهای با کیفیت ایرانی تحت مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی پا به عرصه فعالیت گذاشته است.
در واقع بخریم – نخریم یک پویش مردمی برای حمایت از تولید ملی است.
ما همواره بر این باوریم که حمایت از تولید ملی در سایه کالاهای با کیفیت داخلی محقق می شود چراکه مصرف کننده دارای حقوقی است که اگر تامین نشوند او مختار است به انتخاب و استفاده از محصولات مشابه.
اگر قرار بر آن باشد که بواسطه حمایت از کالاهای ایرانی، اقتصاد ایران را نجات دهیم لازم است قبل از هرچیزی تولید کنندگان ایرانی را با اصول کیفی در سطوح جهانی آشنا و با گزارشات خبری خویش تلنگری بر صنایعی بزنیم که صرفا در اندیشه تولید در غیاب کیفیت هستند.
کالای ایرانی می تواند بازارهای جهانی را درنورد به شرط آنکه اصول تولید ناب در آنها رعایت و به حقوق مصرف کنندگان احترام گذارده شود.
هنوز هم کالاهایی در کشور ما تولید می شوند که می توانند سلامت و امنیت مردم و جامعه را به خطر بیاندازند و برخی از مصرف کنندگان یا به اجبار و یا بر اثر فشارهای اقتصادی حاکم تن به مصرف اینگونه از کالاهای بی کیفیت می دهند لذا این وظیفه رسانه هایی همچون پایگاه خبری بخریم – نخریم است که توازن بین تولید کننده و مصرف کننده را برقرار و منجی صنعت و تجارت این مرز و بوم باشند.
بخریم – نخریم تنها یک هدف را دنبال می کند و آن اشاعه مصرف کالاهای ایرانی و اجتناب از واردات بی رویه است اما همه اینها در سایه کیفیت گرایی محقق می گردد.
ما باید فرا بگیریم که اگر در تولید محصولی دارای مزیت رقابتی و حتی مزیت نسبی نیستیم به هیچ وجه اصراری بر تولید آن نکنیم چراکه قرار نیست تمام نیازهای داخلی کشور را راسا تولید کنیم بلکه قرار است نبض بازارهای جهانی را در دست بگیریم.
راهی که رفته ایم را رها نخواهیم کرد و این اندیشه را مستدام خواهیم کرد که جهانی فکر کنیم و منطقه ای عمل کنیم.

بخریم – نخریم تحت مجوز شماره: به صاحب امتیازی: علی شیخ زاده