۱۸ماه طلایی در هلدینگ به پخش

صنعت پخش در دهه‌ های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده

359

 به نقل از ایلنا؛ صنعت پخش در دهه‌ های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و جایگاه بسیار مهمی در میان تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی دارد، سهم ۸ الی ۹ درصدی این صنعت از درآمد ملی خود مبین این موضوع است. در شرایطی که تولیدکنندگان در تکاپوی تأمین نقدینگی و سودآوری برای بقا و رشد کسب وکار خود هستند و مصرف کنندگان با چالش حفظ قدرت خرید دست و پنجه نرم می کنند، ارتقاء و کارآیی این صنعت به عنوان حلقه واسط بین تولیدکننده و مصرف کننده که سهم مهمی از قیمت تمام شده را به خود اختصاص می دهد، اهمیت بسزایی دارد.

بازگشت سرمایه و سودآوری موضوعاتی است که ذینفعان، از تولیدکننده تا پخش کننده و همچنین عاملین فروش به آن توجه دارند و محقق نمیشود مگر با دارابودن سرمایه های انسانی و افکاری که می توانند در هر شرایطی بهترین و پر ثمرترین راه را انتخاب نمایند. به پخش نامی است که می توان آن را در میان صد شرکت برتر مشاهده کرد، دارابودن بیش ۱۵۰۰ نفر پرسنل کوشا و توانمند که توانستند در سال مالی ۲۰۱۹ با رشد ۸۶ درصدی فروش نسبت به دوره مشابه بار دیگر برگ زرینی در کارنامه خود ثبت نمایند. تعهد و پشتکار شبانه روزی مدیریت، معاونین، مدیران و پرسنل محترم در شعبات فعال سراسر کشور خود گواهی آن است.

در این صنعت مهم و استراتژیک سیستم توزیع سالم و بموقع امری اجتناب ‌ناپذیر است و به پخش توانست با تامین ۱۰۰ درصدی FMCG و تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه وزنی بار دیگر نشان دهد که در هر شرایط حرف هایی برای عمل کردن بدان دارد.

مدیریت، تقویت و توسعه فروش مویرگی، سازمانی و زنجیره ای، توسعه ناوگان حمل و نقل، افزایش ۲۵ درصدی فضاهای عملیاتی، رشد ۴۹ درصدی عملکرد نسبت به بودجه سال مالی گذشته، رشد ۴۵ درصدی فروش نمایندگی های سراسر کشور و رشد ۱۰ درصدی خرید وزنی در شرایط حساسی که تحریم در سراسر کشور سایه افکنده بود گوشه ای از همت بلند مردان و زنان کوشای به پخش است.

شرکت به پخش وابسته به گروه توسعه صنایع بهشهر است که خود به عنوان یک هلدینگ در صنعت پخش کشور محسوب می شود، توانست علاوه بر آنکه به بازاریابی و فروش تولیدات درون گروه می‌پردازد و وظیفه ذاتی خود می‌داند، رشد ۸۶ درصدی در فروش محصولات و تولیدات خارج از گروه را نسبت به دوره های مشابه از خود نشان دهد. و با اخذ مجوزهای لازم از قبیل استاندارد، غذا ودارو و ایزوهای مربوطه برندهای موجودش را احیا نماید و منجر شود تا بعضی از شرکت‌های تابعه‌ی خود را که بصورت فریز شده درآمده بودند مجدد فعال نماید. برندهایی همچون: چای ماسوله، صرفه و ۵۵، و این امر محقق نگردید مگر با تکیه بر اراده و اعتماد بر نیروهای کارآمد و جوان.

اورهال دستگاههای شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش و خرید تجهیزات جدید دیگر برای توسعه و تقویت خطوط تولید در سالی که به همین عنوان ” رونق تولید ملی ” نامگذاری گردید، از اقداماتی بود که در سال گذشته با حمایت های مدیریت محترم و اعضای هیئت مدیره شرکت به پخش علملیاتی گردید.

ایجاد طرح های انگیزشی، مکانیزه نمودن اعتبار دهی برای مشتریان، در نظر گرفتن مشوق های انگیزشی برای فروشندگان، بهینه سازی مراودات فی مابین شرکت های هم‌گروه توسعه صنایع بهشهر، راه اندازی و تامین منابع مالی تولیدکنندگان از طریق روش LC داخلی، ایجاد تمهیدات لازم برای ورود به بورس اوراق بهادار و … را میتوان مولفه هایی دانست برای موفقیت های این مجموعه در سال مالی سپری شده و آغازی باشد روشن و هموار برای سال جدید ۲۰۲۰ میلادی.

روابط عمومی شرکت به پخش ضمن خسته نباشید و خدا قوت برای مدیریت محترم عامل، اعضای محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران و کلیه پرسنل کوشا و ارزشمند به پخش در سراسر کشور آرزوی موفقیت دارد و امیدواریم با همت مضاعف در سال مالی جدید شاهد دستاوردها بیشتری در این صنعت عظیم باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.