کاربردهای متفاوت سس مایونز

کاربردهای متفاوت سس مایونز

110

کاربردهای سس مایونز که تا به حال نمی دانستید

سس مایونز از چاشنی های معروفی است که همه جای دنیا استفاده می شود. از سس مایونز می شود علاوه بر مصرف خوراکی در بهداشت و برخی موارد خانگی هم استفاده کرد که در ادامه با کاربردهای آن آشنا می شوید.

مراقبت از ناخن

اگر ناخن ها خشک و شکننده شده اند بهترین کار این است که از سس مایونز برای مراقبت از ناخن ها استفاده کنید. انگشت ها را به مدت ۵ دقیقه داخل سس مایونز قرار دهید. سپس دست ها را بشوئید. مایونز ناخن ها را محکم تر و سالم تر می کند.

کاربردهای سس مایونز,کاربردهای جالب سس مایونز

مایونز ناخن ها را محکم تر و سالم تر می کند

رطوبت رسانی به پوست

برای تغذیه پوست خشک کمی روغن زیتون داخل سس مایونز بریزید و به قسمت های خشک پوست بزنید. بعد از ۱۰ دقیقه با دستمال مرطوب پاک کنید. روغن و سرکه موجود در سس مایونز پوست را مرطوب و از پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند.

نکته هایی برای استفاده از سس مایونز, نحوه استفاده از سس مایونز

روغن و سرکه موجود در سس مایونز پوست را مرطوب و از پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند

درمان آفتاب سوختگی

برای درمان آفتاب سوختگی مقداری سس مایونز به پوست بزنید. سس مایونز قرمزی و درد سوختگی را از بین می برد و پوست را مرطوب نگه می دارد. سرکه هم مثل یک بی حس کننده طبیعی عمل می کند.

جدا کردن آدامس

اگر می خواهید آدامس چسبیده به فرش یا موها را جدا کنید کمی سس مایونز به آدامس بزنید و به شکل گلوله دربیاورید. روغن سس حالت چسبندگی آدامس را از بین می برد و به راحتی می توان آن را از فرش یا موها جدا کرد.

استفاده های متفاوت از سس مایونز,استفاده های مختلف از سس مایونز

روغن سس مایونز حالت چسبندگی آدامس را از بین می برد

نرم کننده مو

اگر موهای خشک و شکننده ای دارید درمان آن سس مایونز است. به جای نرم کننده از سس مایونز استفاده کنید. زرده تخم مرغ موجود در سس مایونز حاوی لسیتین است و به رشد موها کمک می کند و سرکه پوست سر را لایه برداری می کند در نتیجه موهای سالم و براقی خواهید داشت.

سس مایونز درمان طبیعی شپش نیز هست. روی موها سس مایونز بزنید و با کلاه بپوشانید. بعد از ۸ ساعت موها را با شامپو بشوئید. روغن سس مایونز مثل چسب عمل می کند و باعث خفگی شپش ها می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.